ЩОБ БУЛИ ЗДОРОВІ, І БУЛИ БАГАТІ

nus.in.ua, 22 січня 2014, 22:25
0
683
Роздрукувати
ЩОБ БУЛИ ЗДОРОВІ, І БУЛИ БАГАТІ

«Сієм, сієм, посіваєм!

Щастя й долі Вам бажаєм!

У щасливій Вашій хаті,

Щоб були здорові і багаті!» – рясно і щиро посівали онуки (вихованці ДНЗ № 4 «Малятко») Бабу (вихователя старшої групи Галину Павелко) та Діда (вихователя старшої групи Галину Ніколаєвську). Онуки старанно допомагали стареньким готувати вечерю: терли мак, чистили горіхи, ліпили вареники…

 

Баба, готуючи вечерю, ретельно навчала дітей усіх премудростей: горіхи – щоб родина була міцна, сильна як горіх, часник – щоб усі були здорові, мак – на багатий урожай, калину – щоб усі були красиві, як калина в лузі. А Дід поставив підперезаного дідуха в кут і пояснив: «Щоб родина наша купи трималася». Запалили свічку, помолилися, сіли вечеряти, а за дверима:  «Дозвольте колядувати…». Тішили родину Колядники, Ангелята, Царі, Пастушки, Віншувальники і чарівна дівчина Маланка, роль якої гарно зіграв Максим: «Я дівка справна. Вам допоможу. Хату вам замету».  Їм вправно допомагала музичний керівник Ірина Жабінська. Усі три празники прийшли у гості в цю дитсадківську оселю. Найщедрішим  був третій, бо голосисто: «Щедрівочка щедрувала. До віконця припадала: «Що, бабусю, наварила? Що, бабусю, напекла? Неси те нам до вікна. Не щипай, не ламай, а по цілому давай». А Бабуся щедро пригощала усіх діток смачними пампухами. Колядками, віншівками, танцями та жартами тішились мами й тати, бабусі і дідусі, сестрички та братики, які завітали на свято. На завершення завідувач дошкільного начального закладу № 4 «Малятко» міста Золочева Людмила Кобринович подякувала всім, хто долучився до організації свята та закликала батьків навчати дітей українських звичаїв і традицій.

ІринаДомарецька

ТЕГИ: газета, №8
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама