Знайдімо час для кохання!

nus.in.ua, 19 лютого 2015, 12:04
0
343
Роздрукувати

Серед постійних буденних клопотів, проблем та обов’язків люди часто забувають про відпочинок  та духовний розвиток. Традиційні свята закликають зробити  маленьке інтермецо у своєму житті й відчути гармонію в душі. Одним із них є саме День закоханих. У цей день кожна дрібничка наповнена романтичністю і святковою феєрією. Повсюди святкова метушня, щирі побажання і символи дня – валентинки – чудова можливість зізнатися в коханні до небайдужої людини чи просто привітати зі святом друзів.

Свято Валентина – це день, коли випадає  шанс  розфарбувати сірий світ  кольоровими барвами і додати до буденної симфонії життя високі ноти кохання. Величезний вир пристрастей закручує людину у вальсі почуттів,  хвиля щастя підносить закоханих над усіма проблемами і дарує бажану гармонію та особливу атмосферу.

         В особливому світі кохання вдалося побувати і учням ЗЕЛу. Цьогоріч казку Дня закоханих розповідали ліцеїсти групи Е-2. Велику увагу було приділено історії заснування цього свята і життю святого Валентина. На ліцеїстів чекала й розважальна частина. Усі охочі активно брали участь у конкурсах, переглядали відео про те, як ліцеїсти святкують цей особливий день. Наприкінці вечора було визначено Містера і Міс Валентинку – ліцеїстів, які отримали найбільше щирих побажань. Ними стали Олег Слободян та Марта Котик.

         День закоханих є справді особливим.  Адже саме в цей день у найпотаємніших куточках  душі кожного може розгорітися великий вогонь почуттів – палкого кохання.

Ліщук Назарій, ліцеїст групи Е-2

Золочівського економічного ліцею

ТЕГИ: зел
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама