90-ліття Неоніли Самодурової

nus.in.ua, 6 лютого 2015, 01:02
0
329
Роздрукувати
90-ліття Неоніли Самодурової

Юна Неоніла Корчевська про війну знала не з книжок та кінофільмів. Дівчині було лише 18, коли довелось захищати рідну землю від німецько-фашистських загарбників. Впродовж 1943–1944 років зазнала всіх митарств партизанського життя.

Ніною кликали золочів‘яни молоду двадцятирічну дівчину-східнячку Неонілу Корчевську, що у 1946 році приїхала у наше місто, яке стало її долею, її другою батьківщиною. Бо ж тут, у Золочеві, 21 березня 1947 року вийшла заміж за офіцера і стала Неонілою Самодуровою. Тут пройшли найкращі і найсумніші хвилини її життя. Містяни й донині називають беззмінного з 1966 аж до 1981 року секретаря виконкому Золочівської міської ради депутатів трудящих (згодом народних депутатів) Ніною Антонівною. А з 1981 року продовжила трудову біографію в управлінні водопровідно-каналізаційного господарства.

До неї несли свої запити і пропозиції, тривоги і біди, претензії і проблеми. І вона, відповідальна, строга, надзвичайно працьовита, з дуже загостреним відчуттям справедливості – намагалась допомогти, порадити, підтримати…  Акуратність, витонченість у всьому, висока внутрішня культура, завжди білий комірець до сукні або білосніжна блузка… Такою знають її жителі міста.

Сьогодні Неоніла Антонівна Самодурова відзначає славний ювілей – їй виповнилось дев‘яносто років. Ювілярка народилась 5 лютого 1925 року.

В цей такий важливий для Вас, Неоніло Антонівно, день колектив газети «Наша українська справа» щиро вітає Вас і зичить здоров‘я, добра, миру і багато-багато світлих і добрих років життя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама