Сила наша – у єдності!

nus.in.ua, 25 січня 2015, 00:30
0
342
Роздрукувати

22 січня, в день проголошення Акта возз‘єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної республіки задля утворення єдиної держави, Україна відзначила День Соборності.

Символічним є у цей день єднання українців у ланки живого ланцюга, проведення акцій і заходів, символами яких є Державний Гімн України та національний прапор.

22 січня учні Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Ст. Тудора відзначили по-особливому, вийшовши спільно шкільною родиною у коридори школи. За задумом дирекції школи, педагогічного колективу та учнівського самоврядування продзвеніло три символічні дзвінки і учні з національною символікою, синьо-жовтими стрічками об‘єднались у живий ланцюг, співаючи державний Гімн України та скандуючи патріотичні гасла.  

Ми усі розуміємо, що ще ніколи історія не заглядала нам так прямо у вічі і не вимагала такої свідомості, як сьогодні. Повірмо у цей нелегкий час становлення нашої держави в єдину, святу, соборну Україну, в мову нації, в душу і пісню народу. Ми переможемо!

Віталій ЩУР

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама