Засівали на добро, щастя та мир в Україні

nus.in.ua, 25 січня 2015, 00:29
0
340
Роздрукувати

У Червоненській ЗОШ I-III ступенів учні показали Вертеп та розповіли про всі особливості Різдва. Як розповідає директор школи Стефанія Гурська: «Фестиваль-огляд різдвяних Вертепів «Коляда у гості завітала» у нас відбуватиметься протягом трьох тижнів з 16 по 30 січня. Для того, щоб усі бажаючі могли взяти участь та проявити свої таланти. Адже діти у нас талановиті, розумні та активні.

16 січня перший етап фестивалю розпочали учні 3 класу (класний керівник О. В. Харків). Вони пригадали традиції святкування Старого Нового року. 23 січня естафету передали учням 5-6 класів (класні керівники Л. І. Захарчук, О. Т. Хахула). Колядували, засівали на добро, щастя та мир в Україні (музичний керівник Л. Є. Мурин). Діти у костюмах ангелів побажали українцям та всім присутнім миру, спокою, добра, любові.

Завершальний етап фестивалю-огляду різдвяних Вертепів «Коляда у гості завітала» відбудеться 30 січня. У ньому візьмуть участь старшокласники та покажуть своє бачення традицій святкування Різдва, що минуло.

Наталія Гурська 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама