Новини Золочівщини
02:00, 16 січня 2014
1487
0

У СЛАВУ НАРОДЖЕННЯ ІСУСА ХРИСТА

У СЛАВУ   НАРОДЖЕННЯ ІСУСА ХРИСТА
Admin
Фото: НУС

Понад дві тисячі років тому перед новонародженою Дитиною у безмовному здивуванні схилилися юна Марія, сивочолий Йосип і бідні пастухи. Вони побачили в Ній світло Любові, схованої від людей. Це світло Любові оcвітило початок нової ери.

 

Свято Різдва – найкрасивіше зимове свято. Воно приходить до людей січневої ночі в годину опівнічної храмової служби в сяйві свічок, у світлі зірок і урочистому співі хору. Звуки дитячих голосів, що славлять Бога, як ангельський глас, наповнюють торжеством Всесвіт. Небо і земля славлять Різдво Христове. На землі, хоча б ненадовго, панує мир, а серця сповнюються доброю волею. І славлять українці новонародженого Ісуса колядками, щедрівками, віншуваннями впродовж усього циклу Різдвяних свят.

 

11 січня у Золочеві відбувся Різдвяний концерт гурту «PROVIDER» та його друзів, який організували християнська церква «Любов та благодать» і римо-католицька церква міста Золочева.

«PROVIDER» – музичний гурт, який розпочав свою діяльність наприкінці 2010 року у Львові. Напрямок авторських пісень групи – pop-rock. У складі гурту – Андрій Грифель, Богдан Андрушків, Роман Гусар, Костянтин Шумов, Володимир Павленко. Друзі  – Том і Катя Луголообі, Таміла Мамедова, Артем Банар, золочів’янин випускник Золочівської музичної школи Андрій Бобрик, Ростислав Драла, Володимир Сусь, Олександр Фізарь, Олег Майба.

 

– Цей концерт організовано у славу народження Ісуса Христа, – звернувся до присутніх декан РКЦ   Успіння Пресвятої Діви Марії міста Золочева о. Михайло Голдович. – Хочу побажати усім гарного настрою, радісного святкування. Нехай той Христос, який народжується знов через віру і надію в серці кожного з нас, зростає любов’ю в наших родинах, наших спільнотах.

 

Концерт супроводжувався духовними роздумами Михайла Кузьмача та Андрія Грифеля.

– Нещодавно побачив в Інтернеті розповіді про людей, які так чи інакше впливали на хід історії, – говорить Андрій. –  А чи задумувались ви коли-небудь, скільки історичних постатей, скільки людей хотіли стати богом на землі? І лише один Бог захотів стати людиною…

 

Різдвяного настрою та духовного піднесення додавали пісні «З неба ангели летять», «Хай сніжить», «Яке дитятко на руках». До роздумів спонукала пісня «Чи знала ти, Маріє?». А й справді, чи знала Марія, що Дитятко, яке вона цілувала своїми материнськими устами зцілюватиме хворих, воскрешатиме мертвих, що прийме смерть на хресті і воскресне заради людей?.. І знову Дух Різдва  – «У Вифлеємі», «Радуйся, світ», «Can you hear», «О ніч свята».  «Змінити світ», «Відкрий серце», «Настане час», «В той час, як спав ти» – глибокі за своїм змістом і суттю композиції повертали кожного присутнього до чогось вищого, спонукали на якийсь час задуматись над тим, що у цьому світі  – тлінне, а що – вічне. Разом із залом колядували «Нині радість стала», а ще неперевершено в новому інструментально-вокальному «обрамлені» звучала колядка «Свята ніч».

Різдвяний концерт завершився. Проте нехай відблиск різдвяної Зірки запалює в серцях радісний настрій, будячи в наших серцях віру у добро та любов. І хай ця віра звучить у чистому голосі молитви, що летить у небеса…

 

Леся ГОРГОТА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.