Випуск екіпажів БТР

nus.in.ua, 2 січня 2015, 01:29
0
484
Роздрукувати
Фото: Леся ГОРГОТА
Відбувся черговий випуск екіпажів БТР-60, БТР-3Е

30 січня у Навчальному центрі Національної гвардії України, що дислокується у місті Золочеві, відбувся черговий випуск екіпажів БТР-60, БТР-3Е. Впродовж навчального періоду передавали знання, практичні навики та бойовий досвід військовим майор Андріан Євчинець, підполковник Віктор Мірчук, старші лейтенанти Ілля Шандро, Олег Мівшук, Любомир Головацький, старший солдат Руслан Клімчук. Вітав із завершенням навчання в.о. начальника Навчального центру НГУ, полковник Олександр Демчук. Благословили на добру службу військових отець Юрій Галабуда та отець Андрій Кулицький. 45 військовослужбовців, які проходили навчання та напрацьовували бойові навички незабаром відбудуть у зону бойових дій.

Хочеться побажати кожному із цих мужніх захисників українського народу здоров‘я та витривалості, перемоги і миру у нашій державі. Ми віримо вам, ми молимось за вас. Хай береже вас Господь.

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: БТР, Нацгвардія, Золочів, випуск, газета, 57 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама