Фабрика перемоги

nus.in.ua, 2 січня 2015, 01:21
0
369
Роздрукувати
Фабрика  перемоги

У рамках заходів зимових святкувань у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 відкрила свою роботу «Фабрика Перемоги» під керівництвом учителя трудового навчання Наталії Володимирівни Олійник.

 Учні 5-11 класів та учні 1-4 класів на уроках трудового навчання та в позаурочний час виготовляють обереги для воїнів АТО. Кожна дитина у ці святкові дні мріє і молиться не лише за благополуччя своєї родини, а й за мир і спокій у нашій державі.

Школярі, у силу своїх можливостей, долучаються до справи перемоги, бажаючи кожному українському воїнові витримки, сили та щасливого повернення до рідної домівки.

 

Учасники «Фабрики Перемоги» свої вироби-обереги з Новорічними й Різдвяними вітаннями, з побажаннями перемоги та повернення живими і здоровими додому передали захисникам рідної землі через волонтерську спільноту «Золочів – SOS» в особі Мирослави Бабінської.

Олена Павлишин,

директор Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

ТЕГИ: Фабрика Перемоги, Золочів, газета, 57 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама