Для тих, хто береже наш мир

Свобода, мир і спокій – це прагнення кожної людини. Не забуваймо про тих, хто береже наш спокій. Будьмо милосердними!

Милосердя притаманне людям, які здатні прийти на допомогу. Люди, які готові співчувати, співпереживати, допомогти іншим. Саме такими людьми є згуртований, надзвичайно дружній колектив викладачів Золочівського коледжу. Свою згуртованість, доброту і милосердя вони передають студентам.

Студенти та викладачі протягом грудня готувалися до дня Святого Миколая. Сподіваючись, що часточка тепла не обмине жодної оселі, долине до кожного воїна, що береже наш спокій. Для дітей-сиріт Золочівщини приготували подарунки  і відвезли їм. Не забули і літніх людей,  що у с. Новоселище. Для дідусів і бабусь студенти придбали солодощі й теплі речі. Також велику благодійну роботу викладачі і студенти зробили для воїнів АТО – наліпили вареників, пельменів, напекли хліба, добавили домашніх  закруток. Щоб кожний, хто береже мир згадав домівку і свято Святого Миколая. Бо гарне життя не приходить відразу, не звалюється, як сніг на голову. Воно приходить поступово. Ми віримо, що незабаром будемо жити мирним, щасливим життям на нашій прекрасній Україні.

 

Володимир ЛІСОВИЙ,

студент відокремленого

структурного підрозділу

Золочівський  коледж

  НУ «Львівська політехніка»


[add-favorites][/add-favorites] [del-favorites][/del-favorites]

Оставить комментарий
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]