Відкрито громадський туалет у Золочеві

nus.in.ua, 26 грудня 2014, 14:36
0
544
Роздрукувати
Відкрито громадський туалет у Золочеві
Фото: Леся ГОРГОТА
Громадський туалет у центральній частині міста, розміщений у зручному для громадян місці.

У Золочеві гостро стояла проблема громадського туалету. Колись громадський туалет знаходився в районі АС на вул. С. Бандери, та з незрозумілих причин його продали.

Наступна спроба – влаштувати громадський туалет у приміщенні міського кінотеатру також закінчилась безрезультатно. Власник його зліквідував.

24 грудня у Золочеві офіційно було відкрито громадський туалет. Охайне і тепле приміщення, оснащене сучасною сантехнікою з облаштованою кімнатою для осіб з обмеженими можливостями знаходиться на вул. Лермонтова. Отець Василь Проць освятив реконструйовану будівлю громадського туалету.

Богдан РИБАХА, заступник міського голови Золочева:

– Громадський туалет у центральній частині міста дуже необхідний, оскільки тут є велике скупчення людей. У наше місто часто приїжджають гості, тут є Навчальний центр Національної гвардії України, на центральній площі проводяться масові заходи. Сталось так, що у попередні періоди з об‘єктивних чи не об‘єктивних причин приміщення міського туалету було продано у приватні руки. До міської ради звертались постійно наші мешканці з проханнями відкрити у місті вбиральню. Розуміючи цю проблему, виконавчий комітет разом із депутатами вишукали кошти для проведення реконструкції колишньої кінобудки під громадський туалет. Роботи виконувались підприємством ТзОВ «Золочівагробуд». Вищенаведені будівельні роботи виконані якісно, відповідно до санітарно-будівельних норм. Отже, питання потреби міського туалету у Золочеві вирішене. Вже сьогодні туалет працює. Він розміщений у зручному для громадян місці. Також плануємо для зручності людей встановити вказівник, бо ще мало хто знає про це.

Міський громадський туалет працює щодня з 8 до 20 год.

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: громадські туалети, Золочів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама