На вулиці Феньвеші відремонтовано дах у будинках 3 та 5

nus.in.ua, 29 вересня 2014, 01:10
0
485
Роздрукувати
На вулиці Феньвеші відремонтовано дах у будинках 3 та 5

Ні для кого не є секретом, що житловий фонд міста потребує значних грошових вкладень. Левову частку коштів потребує ремонт дахів у Золочеві. Нещодавно ТзОВ «Золочівагробуд» виконало роботи із ремонту даху на вул. Феньвеші, 3, 5.

Йосип БАРАБАШ, керівник ТзОВ «Золочівагробуд»

– Кошторисом було призначено на ремонт цього даху 300 тисяч гривень. Проте у ході виконання робіт ми змінили матеріал покриття із дорогого (металопрофіль) на дешевший (шифер), який не потребує складних технологічних рішень при монтажних роботах.  Якщо говорити про переваги, то сьогодні шифер позбувся ряду своїх недоліків. Порівнюючи з металочерепицею, профнастилом, то говоримо про відсутність шуму при дощі, коли краплі вдаряють по металу. Також суттєвою перевагою шиферу є його низька теплопровідність у порівнянні з металом, в результаті – відсутність конденсату на внутрішній поверхні при зміні вологості чи температури, і, як наслідок, не обов’язково під шифер укладати гідроізоляційну плівку. Також використовується менше дерева при зведенні такого даху. Таким чином було використано із бюджетних призначень 180 тисяч гривень і 120 тисяч зекономлено. Роботи із покриття даху виконано якісно та надійно, а зекономлені кошти будуть перепризначені на інший об‘єкт.

Тарас КУЙБІДА, інженер-будівельник Золочівської міської ради:

– Ми створили комісію та перевірили цей будинок. Роботи зроблено професійно і якісно. Мешканці будинку мають тепер надійний дах над головою. Окрім того підприємство, яке виконувало роботи внесло корективи у проект, завдяки чому було зекономлено значну суму коштів, що має неабияке значення для міського бюджету. Кошти будуть перепризначені на потреби міста, зокрема на ремонт аварійного даху на вул. Героя України Степана Бандери, 5.

Задоволені роботою і мешканці будинку, адже з настанням перших осінніх дощів уже встигли відчути переваги нового даху.

 

 

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: дах, ремонт, Золочів, Феньвеші, газета, 43 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама