Відновлено роботи з капітального ремонту вулиці Підвальної

nus.in.ua, 26 вересня 2014, 17:56
0
604
Роздрукувати
Відновлено роботи   з капітального ремонту вулиці Підвальної

У червні 2014 року було розпочато асфальтування тротуарів по вулиці  Підвальній у Перемишлянах. Однак через затримку розрахунків органами державного казначейства роботи зупинилися.

Минулого тижня ТзОВ «Шляхбудсервіс-Д» відновило роботи. На сьогодні підприємство виконує роботи підготовки для асфальтування проїжджої частини. Перемишлянський  міський голова Олександр Зозуля розповідає, що дані роботи фінансуються за кошти субвенції з державного бюджету та обласного бюджету. Саме ця частина дороги та тротуари потребували ремонту через, в першу чергу, інтенсивніший рух транспорту, який проходить по ній, оминаючи центр міста. Міський голова висловив впевненість, що в 2014 році ремонт вулиці Підвальної буде завершено повністю.

ТЕГИ: Підвальна, Перемишляни, ремонт, газета, 42 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама