Молитва творить дива

nus.in.ua, 4 грудня 2014, 13:50
0
612
Роздрукувати
Молитва творить дива

25 листопада у Львові представили кишеньковий «Псалом-охоронник» для патріотів та бійців АТО. Маленька книжечка містить молитви «Отче наш», «Богородице Діво», «Вірую» та Псалом 90. Молитовник складений українською та російською мовами, призначений для воїнів та патріотів України, які стали на захист Батьківщини від агресора.

Видання поширюватимуть серед учасників АТО. Крім того, кожен охочий безкоштовно зможе отримати книжечку у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла для своїх близьких. Про це на презентації розповіли о. Тарас Михальчук та координатор проекту «Відкрий українське» Роман Брезіцький.

«90 псалом є знаним, як і 50. Він вважається захисною молитвою. Святе Письмо чітко говорить, що найважливіше, аби людина правильно сприймала Бога як Того, хто любить її, опікується нею. 90 псалом чітко ще раз це підтверджує. Він також чітко окреслює, що найбільший ворог людини – це диявол, але Господь всемогутній, і диявол тремтить перед ім’ям Божим», – розповів, під час презентації видання у Гарнізонному храмі свв. ап. Петра і Павла о. Тарас Михальчук.

 Він зазначив, що важливо, аби цей псалом ми трактували з великою вірою. Організатори акції вважають, що зараз бійці як ніколи відчувають потребу єднання з Богом: «Саме тому ця книжечка їм просто необхідна».

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: львів, церква, газета, 52 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама