Міський парк буде найкращим

nus.in.ua, 23 листопада 2014, 19:15
0
503
Роздрукувати
Міський парк буде найкращим

Літо проминуло якось непомітно. Вже й осінь добігає кінця. Багатьох так і тягне до парку, де в цей час не дуже багато людей. Там дідусь на лавочці гріється під по-осінньому ласкавими променями сонця, а там молода матуся гойдає дитинку, бавить її жовтим листям. Повітря прозоре і чисте, ще тепле, пахне туманами та вологою землею. Жовтогаряче листя ласкаво шурхотить під ногами. Приємно відпочивати у міському парку «Здоров‘я». Та коли звертаєш трохи в бік, то вже розумієш, що відпочинок у парку в кожного свій. Побутове сміття на галявинах, неприбрані пакети, пляшки… Усе це свідчить про те, що до європейського рівня життя нам ще трохи далеченько, і починати маємо змінювати цей рівень із самих себе.

Та є й інший бік у цієї «медалі». Вже традиційними стали толоки у міському парку «Здоров‘я», які організовуються міською радою за участю комунальних підприємств. Часто до цих толок долучаються громадські активісти та пересічні золочів‘яни.

Учора вкотре відбулась толока у парку. Тут продовжували розчищати парк від густих хащів, які не чистили протягом багатьох років. Далі прибиратимуть парк від сміття, яким рясно встелені схили.

Ігор ГРИНЬКІВ, міський голова м. Золочева:

– Якщо ми говоримо про Золочів як про європейське місто, то маємо розуміти, що європейський рівень життя має свої певні стандарти. Золочів може пишатися тим, що має дуже гарний парк. Поки що він є дещо занедбаним, але день за днем , крок за кроком ми робимо все для того, щоб покращити благоустрій міського парку. Для цього не потрібні бюджетні кошти, потрібні працьовиті руки, бажання. Сьогодні Навчальний центр Національної гвардії, апарат міської ради, комунальні підприємства, а це і МВ ЖКП, і Золочівський ринок, і Золочівводоканал, приватні підприємці, зокрема працівники, які працюють у підприємця Сергія Вереди і багато інших зійшлись сюди для того, щоби зробити свій внесок у те, щоб парк був кращим. Розумію, що тут потрібно ще багато чого зробити, та переконаний, що прийде час і це буде зовсім інше місце. Це буде справді місцем відпочинку не лише для золочів‘ян, а й для гостей нашого міста.


Текст і фото Наталії ГУРСЬКОЇ

Більше фото та відео ви можете

переглянути на сайті  Золочівської міської ради за адресою:

 zmr.org.ua

ТЕГИ: парк Здоров’я, Золочів, газета, 50 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама