Звідки беруться лідери

nus.in.ua, 14 листопада 2014, 01:32
0
479
Роздрукувати
Звідки беруться лідери

5 листопада у сесійній залі Золочівської районної ради зібрались активні молоді люди  (лідери учнівського та студентського самоврядування) – учасники тренінгу «Школа молодого лідера». Організатором тренінгу виступ відділ молодіжної політики Управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації. Начальник відділу Андрій Ковальський у невимушеній атмосфері формату «показ слайдів-допомога залу» акцентував увагу молоді на таких ключових тезах:

– Що таке лідерство?

– Звідки беруться лідери?

– Якості справжнього лідера

– Інструменти лідера

– Яка різниця між керівником та лідером?

– Стилі лідерства

– Закони лідерства.

На прикладах історичних фактів та постатей із явними задатками лідера як негативного так і позитивного характеру, лектору вдалось розкрити основні якості та інструменти справжнього лідера, показати шлях становлення активної особистості, розкрити основні закони лідерства.

Особлива увага була приділена ролі молодіжних громадських організацій у вихованні та становленні лідерських якостей.

Цей тренінг відбувся за сприяння сектору молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації. Організатори заходу мали на меті дати поштовх активній молоді до участі у громадському житті району, показати шлях та можливості для розвитку молодіжного громадського середовища, виявити юнаків та дівчат із задатками лідера та прагненнями до вдосконалення.

На завершення, Андрій Ковальський анонсував проведення 22-23 листопада у місті Львові «Форуму молоді Львівщини».

 

Це проект, який ставить за мету обговорення та опрацювання матеріалів, присвячених ролі молодіжних рухів у становлення Української держави та перспективи участі молоді у державотворчих процесах сьогодення. Детальніше отримати інформацію про Форум та умови участі у ньому можна у секторі молоді та спорту райдержадміністрації (каб. 204, вул. Чорновола,3).    

 Після закінчення тренінгу учасники отримали буклети від Українського католицького університету, у приміщенні якого планується проведення Форуму молоді Львівщини. Університет є «відкритою академічною спільнотою, покликаний виховувати провідників суспільства, професіоналів для служіння Україні в ім‘я слави Божої, спільного блага і людської гідності».

Анна КУСЕНЬ

ТЕГИ: Золочів, газета, 49 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама