Оберіг вулиці Осипа Безпалька

nus.in.ua, 14 листопада 2014, 01:26
0
528
Роздрукувати
Оберіг вулиці Осипа Безпалька

Вірою і працею славен наш край. Галичани прагнуть вшанувати Пресвяту Богородицю, Господа нашого Ісуса Христа. Тепер жителі вулиці Осипа Безпалька також мають свій маленький храм. У вересні відбулось освячення фігури Матері Божої, яку власноруч створив на своєму подвір‘ї Ярослав Кутний, житель вулиці Осипа Безпалька.

«Давно хотів поставити у себе на подвір‘ї такий оберіг. Я працював над фігурою Матері Божої від весни 2014 року. Племінник Павло допоміг мені зробити накриття, – розповідає пан Ярослав. – Пригадується як з братом Михайлом Кутним разом накривали церкви. Він був творчою людиною і вірші писав. Працюємо бувало на даху, Михайло схопиться і щось записує на папері. Я багато у нього навчився...».

Така жертовна праця особливо важлива у наш тривожний, доленосний час. Перехожий, зупинись, помолись до Богородиці, прохай миру, перемоги побожного нашого народу над супротивником, єдності Україні.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

ТЕГИ: оберіг, газета, 49 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама