Новини Золочівщини
23:39, 02 тра 2014
1554
0

Освячення фігури

Освячення фігури
Admin
Фото: НУС

Небувала подія відбулася 27 квітня цього року в Ремезівцівському НВК: два місцевих священики, а саме о. Богдан Януш УПЦ та о. Роман Кісіль УГКЦ святого Димитрія Солунського, освятили у присутності школярів, учителів, батьків, жителів села фігуру Матері Божої у фой’є школи. Очолювала ініціативну групу та залучення меценатів до спорудження фігури Божої Матері директор НВК Кіт Галина Михайлівна. У встановленні та благоустрою духовного куточка брали активну участь працівники НВК.

Всечеснійші отці відслужити спільний молебень і молилися за здоров’я учнів, педагогів школи та жертводавців.

Отець Роман у своїй промові зазначив, що сьогодні школа має кращий вигляд. «Господь завжди знаходить місце у серці того, хто до нього прибігає. Нехай Діва Марія, як Мати усіх християн, приведе нас до Христа, свого Сина, а нашого Спасителя. Це буде місце зустрічі кожного з нас, з Богом біля Неї будемо збагачуватися духовно, навчатися покори, смиренності. Усім, хто причетний до Її спорудження – щедрих Божих ласк, щоб на вашій життєві дорозі ви завжди відчували теплу материнську руку, яка буде Вас провадити стежками правди, любові і миру».

Отець Богдан своєю чергою сказав: «Тепер кожен, хто проходитиме повз це, згодом намолене місце, зупиниться, перехреститься у знак великої поваги до Божої Матері. Дякую усім жертводавцям, усім, хто у будь-який спосіб спричинився до сьогоднішнього свята. Це буде пам’яткою для цілого покоління. В історії так повелося, що одне покоління ламало хрести, а нинішньому доводиться їх ставити. Нам, старшому поколінню, довелося бачити і те, й інше. Тому дякую, що сьогодні маю можливість разом з вами бути присутнім на великому святі», а відтак передав слово головним учасникам цього свята – школярам. Останні, з нагоди такої важливої для їхнього життя події, представили цікавий концерт, який присвятили Пречистій Діві Марії, за Її, сповнену любові, материнську опіку під керівництвом заступника директора з виховної роботи Чепак О.В.

На завершення директор НВК Галина Михайлівна звернулася до учнів з такими словами: «Сьогодні ви отримали заступництво Пресвятої Богородиці, котра завжди прийде вам на допомогу. Вона супроводжуватиме вас у вашій вірі, даватиме вам надію і допоможе здобувати знання…». Подякувала жертводавцям: завгоспу НВК Жуковському І.Г та його родині, педагогам школи, батькам: Бузановському В., Жуковському М., Курпіті М, Коту Г. та усім, хто допоміг матеріально, хто фінансово, хто доклав фізичних зусиль, а хтось підтримав добрим словом, порадою. У шкільних урочистостях також взяли участь сільський голова Лісовий Д.В. та громадськість села. Приємною несподіванкою для присутніх були гості з Німеччини. Усі мали змогу поспілкуватися німецькою мовою і обмінятися враженнями.

Дійство супроводжував спів церковного хору.

Продовжувалось свято на шкільному подвір’ї, де школярі виводили гаївки. Чудова сонячна погода і відкрита, тепла атмосфера сприяли проведенню забав, учасники понесли в своїх серцях це світло і тепло, ділячись радістю зі своїми ближніми. Завершення дійства увінчалося щирими подяками усіх присутніх за організацію та проведення цієї важливої події у НВК.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.