Львівщина
23:21, 04 вересня 2014
1139
0

Футбол об'єднує і дарує надію

Футбол об'єднує і дарує надію
Admin
Фото: НУС

Вже стало традицією у Перемишлянах в переддень Дня Незалежності проводити змагання з різних видів спорту, у яких беруть участь люди різного віку – від маленьких спортсменів і до тих, кому за 20, і за 30, і за 50.

 23 серпня на перемишлянському стадіоні відбувся великий футбольний турнір серед молоді (найстарші гравці – 1999 р. н., наймолодші – 2004 р. н.). На змагання подали заявки 10 команд із цілого району. Надзвичайно важливим і цікавим є той факт, що хлопці-учасники, об’єднані великою любов’ю до футболу, самі організувалися до гри у соціальних мережах. Юні футболісти звернулися до голови ФСТ «Колос» Ярослава Греги з проханням допомогти у вирішенні організаційних питань. А фінансово підтримали турнір приватні підприємці Іван Лободяк і Тарас Мартиняк. Вони придбали нагороди: медалі, кубки та грамоти.

 Матчі тривали кілька годин. Команди намагалися показати добру гру та забити якнайбільше голів у ворота суперника.Футбол об'єднує і дарує надію

Серед активних уболівальників був Перемишлянський міський голова Олександр Зозуля: «Нагороджувати переможців вважаю для себе великою честю, бо переді мною – ініціативні, свідомі молоді люди, які люблять спорт, а отже, вибирають здоровий спосіб життя. Діти – це  майбутнє України, наша гордість, надія і радість. Я батько двох дітей. Для мене, як і для всіх батьків у світі, найважливіше – це здоров’я дитини, тому завжди заохочую спортивні захоплення доньки і сина. А як міський голова, постійно сприятиму організації подібних змагань, бо це цікаве і корисне дозвілля, здоров’я, веселі емоції , справжня дружба».

Анна Вотум

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.