Футбол об'єднує і дарує надію

nus.in.ua, 4 вересня 2014, 23:21
0
543
Роздрукувати
Футбол об'єднує і дарує надію

Вже стало традицією у Перемишлянах в переддень Дня Незалежності проводити змагання з різних видів спорту, у яких беруть участь люди різного віку – від маленьких спортсменів і до тих, кому за 20, і за 30, і за 50.

 23 серпня на перемишлянському стадіоні відбувся великий футбольний турнір серед молоді (найстарші гравці – 1999 р. н., наймолодші – 2004 р. н.). На змагання подали заявки 10 команд із цілого району. Надзвичайно важливим і цікавим є той факт, що хлопці-учасники, об’єднані великою любов’ю до футболу, самі організувалися до гри у соціальних мережах. Юні футболісти звернулися до голови ФСТ «Колос» Ярослава Греги з проханням допомогти у вирішенні організаційних питань. А фінансово підтримали турнір приватні підприємці Іван Лободяк і Тарас Мартиняк. Вони придбали нагороди: медалі, кубки та грамоти.

 Матчі тривали кілька годин. Команди намагалися показати добру гру та забити якнайбільше голів у ворота суперника.Футбол об'єднує і дарує надію

Серед активних уболівальників був Перемишлянський міський голова Олександр Зозуля: «Нагороджувати переможців вважаю для себе великою честю, бо переді мною – ініціативні, свідомі молоді люди, які люблять спорт, а отже, вибирають здоровий спосіб життя. Діти – це  майбутнє України, наша гордість, надія і радість. Я батько двох дітей. Для мене, як і для всіх батьків у світі, найважливіше – це здоров’я дитини, тому завжди заохочую спортивні захоплення доньки і сина. А як міський голова, постійно сприятиму організації подібних змагань, бо це цікаве і корисне дозвілля, здоров’я, веселі емоції , справжня дружба».

Анна Вотум

ТЕГИ: футбол, Перемишляни, спорт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама