На підтримку "Айдару"

nus.in.ua, 30 серпня 2014, 13:40
0
440
Роздрукувати
На підтримку

Відбудеться благочинний акустичний концерт

– Ситуація на Сході дуже складна. Важко спрогнозувати, що буде далі. Щодня отримуємо тривожні дзвінки від хлопців – "в нас жодної рації на взвод", "воюємо без прицілів", "бракує бронежилетів і касок", "не вистачає магазинів"... Важко слухати все це, а, особливо тоді, коли в лавах українського війська – близькі, чи просто знайомі люди, – говорить голова районної громадської організації "Об'єднання Самопоміч" Вікторія Шумакова.

Вона повідомила нам про те, що у Львові в Палаці мистецтв, проходитиме благочинний концерт на підтримку військових.

Благочинний акустичний концерт "Авангард" – це крик душі і можливість зібрати достатню суму для закупівлі спорядження хлопцям. Наразі допомогу буде надано "Айдару" (добровільний батальйон). Планується закупити оптичні приціли (хоча б один, бо ціна – 12 000 грн). Спорядження  буде передано з рук в руки, не через "Нову пошту", не через якісь організації. Лише через людей, яких знають особисто, яким довіряють.

Організаторами "Авангарду" виступають небайдужі люди, львівські волонтери, громадська організація "Об'єднання Самопоміч" й інші.

Також організатори щиро вдячні гуртам, які погодились виступати безкоштовно, а також всім людям, які долучились до проекту.

Наталія ГУРСЬКА

ТЕГИ: Самопоміч, благочинний концерт, газета, 39 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама