Львівщина
01:44, 21 серпня 2014
1157
0

У Перемишлянах побували спостерігачі з ОБСЄ

У Перемишлянах побували спостерігачі з ОБСЄ
Admin
Фото: НУС

5 серпня наше місто відвідали міжнародні спостерігачі Організації з безпеки і співробітництва в Європі, які перебувають у Львові зі спеціальною моніторинговою місією. Учасники місії ОБСЄ спілкувалися з Перемишлянськимміським головою Олександром Зозулею, який розповів гостям про місто, його соціально-культурний розвиток та політичну ситуацію. Також спостерігачі зустрічалися зі священиком костелу Св. Апостолів Петра і Павла римо-католицької громади  Перемишлян.

Довідка

21 березня 2014 року ОБСЄ вирішила направити спеціальну моніторингову Місію цивільних спостерігачів в Україні

Чому ОБСЄ направила Спеціальну моніторингову місію ОБСЄ в Україну?

Мир і стабільність в Україні опинилися під загрозою. ОБСЄ як найбільша організація в світі, що займається питаннями безпеки, вирішила надати підтримку країні.

Хто вирішив направити Спеціальну моніторингову місію в Україну?

Місія спрямована на прохання Українського уряду і за рішенням всіх 57 країн - учасниць ОБСЄ.

Які цілі Спеціальної моніторингової місії?

Метою місії є збір інформації та звіт про ситуацію в галузі безпеки, а також встановлення  та повідомлення конкретних фактів, які загрожують безпеці. Це означає, що місія розмовляє з усіма: з представниками громадянського суспільства, етнічних і релігійних груп, місцевих громад та органів місцевого  самоврядування.

З кого складається місія?

На даний момент 300 цивільних неозброєних спостерігачів із понад 40 країн-учасниць ОБСЄ та місцеві співробітники з України.

Як працює місія?

Кожна команда складається з керівника і дев’яти або більше спостерігачів. Спостерігачі працюють у невеликих групах позмінно в цілодобовому режимі сім днів на тиждень.

Де працює місія?

Штаб-квартира знаходиться в м. Києві, а спостерігачі працюють в Херсоні, Одесі, Львові, Івано-Франківську, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Чернівцях, та Луганську.

Мандат місії поширюється на всю територію України .

Як довго працюватиме місія?

Робота місії почалася з 21 березня 2014року і розрахована на шість місяців. Тривалість робити місії може бути продовжена за  необхідності.

Кому доповідають спостерігачі?

Спостерігачі доповідають ОБСЄ та країнам-учасницям. Доповіді спостерігачів також доступні широкій громадськості та ЗМІ на офіційному сайті Організації.

Хто забезпечує безпеку спостерігачів?

Голова місії відповідає за безпеку членів Місії. Робота  коригується відповідно до ситуації з безпекою, оцінка якої проводиться систематично.

Чи є у складі цієї моніторингової місії люди у військовій формі?

Ні. Візити в Україну військового персоналу у формі з країн-учасниць ОБСЄ не мають нічого спільного зі спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ.

  За матеріалами офіційного сайту Перемишлянської 

міської ради

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.