Вшануй національний прапор

nus.in.ua, 17 серпня 2014, 23:51
0
1250
Роздрукувати
Вшануй національний прапор

Ще з початку березня в Україні оголошено безстрокову акцію «Україна піднімає прапори». Зініціювали її активісти у соцмережах і закликали кожного з нас продемонструвати свою громадянську позицію, прикріпивши синьо-жовтий прапор на оселі, балконі, вікні чи автівці. 

Сьогодні використання національної символіки – свідоме рішення і модний тренд. Тож на цій хвилі  в  Україні може цілком прижитися досвід країн Європи, де прапор – це гордість нації, при чому не музейна, а жива та популярна.

Ідея акції – щоб усі  мешканці   країни, незалежно від регіону проживання, мови, національності, об’єдналися під одним державним прапором України. На знак взаємоповаги між людьми з різних регіонів! На знак віри у нашу країну!

Особливої актуальності ця акція набуває в переддень святкування Дня Прапора та Дня Незалежності, тому Перемишлянська міська рада  пропонує   мешканцям міста долучитися до загальнодержавної ініціативи. Жителі міста Перемишляни   можуть безкоштовно  отримати національний прапор  у приміщенні сесійної зали Перемишлянської міської ради 21 та 22 серпня 2014 року, попередньо уклавши символічний договір з міською радою наступного змісту:

Я, ____________________ проживаю за адресою: вул. ____________________ м. Перемишляни, отримуючи національний прапор, зобов’язуюсь:

1.       прикріплювати синьо-жовтий стяг на своїй оселі в дні святкувань загальнодержавних національних свят;

2.       шанобливо ставитись до державної символіки України;

3.       ніколи і ні за яких обставин не зневажати рідну мову та українські цінності;

4.       завжди пам’ятати про рідне місто, країну, робити все можливе для їх процвітання.

 

Дата                                                                                       Підпис

 

Для отримання прапора необхідно засвідчити особу та місце проживання (при собі мати  паспорт).

Підтримати акцію можна також пов’язавши на одяг хустинку чи стрічку синьо-жовтого кольору, прикрасивши національним прапорцем скло свого авто.

Якщо ви долучились до патріотичної акції чи побачили прапор на сусідній оселі, не будьте байдужими! Сфотографуйте і надішліть світлину на електронну адресу міської ради: http://rada-peremyshlyany.gov.ua.

Разом зможемо продемонструвати, що ми – громадяни України не лише   за паспортом.    Разом ми створимо галерею національної свідомості та єдності – «Перемишляни піднімають прапори».

Олександр Зозуля,

Перемишлянський міський голова    

ТЕГИ: Перемишляни, прапор, шана, газета, 37 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама