Львівщина
20:13, 01 серпня 2014
1414
0

Віктор Мірчук: "Рішення слід приймати зважено"

Віктор Мірчук:
Admin
Фото: НУС

20 липня 2014 у Львові відбулась обласна конференція партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка. Делегатом від Золочівщини був голова Золочівської районної організації партії Громадянська позиція Віктор Андрійович Мірчук. Кадровий військовий, підполковник запасу, голова громадської ради при Навчальному центрі Національної гвардії України, активний громадянин нашого міста, віднедавна очолив районну організацію партії.  Ми зустрілися з підполковником В. Мірчуком і попросили його відповісти на запитання, які  цікавлять наших читачів.

– Вікторе Андрійовичу, чому саме партія «Громадянська позиція» А. Гриценка стала Вашим вибором? Чим вона вирізняється, на Вашу думку, серед інших політичних партій?

– Представляти Анатолія Грищенка широкій громадськості не треба. Кадровий військовий, який отримав блискучу освіту в Україні і за кордоном, депутат Верховної Ради України кількох скликань, Міністр оборони України, ініціатор, організатор і активний учасник Автомайдану під час Революції гідності – це далеко неповний перелік рис, які характеризують його і визначають як українського патріота, професіонала і просто порядну людину. А. Гриценко завжди має свою думку, свою позицію щодо процесів, які відбуваються в Україні. Не завжди до його думки дослухалися власть імущі. Але проходив час і ми переконалися, що думка його була слушна, а позиція правильна. І якщо б українські президенти і прем’єри при прийнятті рішень враховували позицію                            А. Гриценка, ми могли б уникнути багатьох проблем, які маємо сьогодні.

Я особисто, як колишній військовий, це розумію. Розуміє це і суспільство.

– Але ж А. Гриценко провів, м’яко кажучи, не вельми наступальну президентську кампанію? У  чому причина?

– Це ще раз підтверджує правильність його рішень. Недоцільно було активно забирати голоси від П. Порошенка в такий складний і драматичний для України час. Дуже багато прихильників А. Гриценка голосували за П. Порошенка, бо потрібна була перемога у першому турі. Україні потрібен був легітимний Президент, який має право і може приймати стратегічні рішення в умовах війни.

– Що змінилося зараз?

– Ми бачимо протести матерів, незадоволення станом справ на фронті самих військових, які беруть участь у бойових діях. Це окрема велика тема… То ж розум та досвід А. Гриценка і тих людей, які його підтримують, необхідні Україні. Окрім того, я вірю, що нам вдасться загасити вогнище сепаратизму в Україні, і восени таки відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України. Наша думка повинна бути почута і позиція має бути врахована. А це можна зробити, маючи сильні депутатські фракції у Верховній Раді, та місцевих органах влади. Ми розуміємо, що вибори Президента і вибори до Верховної Ради України це дещо різні речі. В державі потрібен порядок, громадяни мають бути захищеними першочергово від зовнішньої агресії, а також від сваволі внутрішніх супостатів. І ми, команда А. Гриценка, можемо і зобов’язані це зробити. Того вимагають від нас українці. І заради України ми зробимо це – наведемо конституційний лад в державі.  Ми потрібні Україні. Україна потрібна нам.

– Вікторе Андрійовичу, чи буде з’їзд партії «Громадянська позиція»   А. Гриценка?

– В Україні війна. З’їзд партії буде суто діловим, робочим. Будуть внесені деякі зміни до програми і статуту партії, вирішені організаційні питання. Якщо будуть вибори – будемо готуватись до виборів.

– Де Ви бачите себе особисто і свою партію у політичному житті Золочівщини?

– Проблем багато, в тому числі і у військових. Будемо їх вирішувати через своє представництво в місцевих органах влади. Впевнений, що у складі майбутніх місцевих рад наших представників буде чимало. Рішення слід приймати виважені, але діяти рішуче.

Я – військовий. Моє головне завдання – це захист Вітчизни. Буде команда, то я готовий це робити і збройно. Ми, українці, маємо знати, що ніхто крім нас цього не зробить. Ніхто, окрім нас самих, не захистить нашої Вітчизни.

Розмовляла

Наталія ГУРСЬКА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.