Останній військовий залп

nus.in.ua, 1 серпня 2014, 19:53
0
433
Роздрукувати
Останній військовий залп

20 липня з нагоди 70-ої річниці битви у «Бродівському котлі» відбулося перепоховання останків вояків різних воюючих сторін, які загинули тут у липні 1944 року.

Було перезахоронено 5 воїнів Дивізії СС «Галичина», 2 – Червоної армії і 4 невідомі солдати. Пошуком та перезахороненням останків вояків займається Товариство пошуку жертв війни «Пам'ять».

Поховали полеглих у битві під Бродами із військовими почестями та за християнським звичаєм на військовому меморіальному кладовищі, що на околиці села Червоне. У момент захоронення у їхню пам’ять пролунав останній військовий залп. А присутні ветерани дивізії «Галичина», учасники прориву «Бродівського котла» поклали до могил вінки та квіти.

Останній військовий залпУ заході взяли участь депутати різних рівнів, представники місцевої влади, члени Товариства пошуку жертв війни «Пам'ять», члени Золочівського станичного братства ОУН-УПА ім. Шугая та громадськість.

Цьогоріч традиційно було заплановано і реконструкцію останнього бою, який відбувся у «Бродівському котлі» 22 липня 1944 року, проте через трагічні події, які відбуваються в Україні театралізоване військово-історичне дійство «Бродівський котел» відмінили, однак присутні на поминальних заходах мали можливість оглянути військову техніку часів ІІ світової війни.

ТЕГИ: Броди, новини, війська, газета, 34 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама