Накачані мачо мають слабший імунітет, ніж інші чоловіки

nus.in.ua, 29 грудня 2013, 03:22
0
698
Роздрукувати
Накачані мачо мають слабший імунітет, ніж інші чоловіки

Вчені з'ясували, що чоловіки з високим рівнем тестостерону мають слабшу імунні систему.
 
В США вчені зі Стендфордського університету з'ясували, що мускулисті чоловіки з високим рівнем тестостерону в організмі мають слабкий імунітет.

Як повідомляє The Independent, вчені провели експеримент, під час якого вони стежили, як проти застудні засоби діють в організмі дужих чоловіків, які займаються спортом і вживають тестостерон для збільшення м'язової маси, а також їхніх однолітків без особливих спортивних успіхів і жінок.

Дослідження показало, що в результаті дії препарату в тілі накачаних мачо, які приймають тестостерон, з'явилося значно менше антитіл, ніж в організмі інших учасників і учасниць експерименту.

Вчені переконані, що такий ефект пов'язаний саме з високим рівнем тестостерону. Оскільки він має протизапальну дію і бореться не лише з хворобою, а й з ліками проти неї. Тож через це накачані чоловіки мають слабший імунітет і більше інших ризикують підхопити такі віруси як грип.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що захоплення сироїдінням знижує імунітет і збільшує ризик захворіти.
 
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама