Жінкам потрібно довше спати, ніж чоловікам – вчені

nus.in.ua, 29 грудня 2013, 03:18
0
625
Роздрукувати
Жінкам потрібно довше спати, ніж чоловікам – вчені

Американські вчені переконують, що жінки більше використовують свій мозок.
 
Жінкам потрібно довше спати ніж чоловікам, оскільки продовж дня вони виконують більше завдань і використовують свій мозок активніше.


Як повідомляє The Daily Mail, до такого висновку дійшли американські вчені з Університету Дюка в Північній Кароліні. Вчені встановили, що жінки активніше використовують свій мозок впродовж дня і виконують більше завдань ніж чоловіки.

Тож їм потрібно на кілька годин довше спати, аби відновити сили. Регулярне недосипання може стати причиною депресії, серцево-судинних хвороб, дратівливості. Крім того може почати боліти тіло щоранку під час пробудження.

Щоб уникнути таких наслідків вчені радять жінкам спати трохи довше, ніж 8 годин. А також при нагоді дрімати впродовж дня до 90 хвилин.

"Головна функція сну для нашого мозку полягає в його очищенні від токсинів і відновленні. Недосипання може мати серйозні наслідки, оскільки мозок перебуває не достатньо часу в стані відновлення", - пояснює доктор Майкл Бреус.

При цьому він зазначив, що чоловіки, які працюють на посадах, що вимагають розумової діяльності, теж повинні спати довше.

Нагадаємо, що раніше в Ірані створили матрац для закоханих, які люблять спати в обіймах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама