Здоров’я
03:18, 29 грудня 2013
1347
1

Жінкам потрібно довше спати, ніж чоловікам – вчені

Жінкам потрібно довше спати, ніж чоловікам – вчені
Admin
Фото: НУС
Американські вчені переконують, що жінки більше використовують свій мозок.
 
Жінкам потрібно довше спати ніж чоловікам, оскільки продовж дня вони виконують більше завдань і використовують свій мозок активніше.


Як повідомляє The Daily Mail, до такого висновку дійшли американські вчені з Університету Дюка в Північній Кароліні. Вчені встановили, що жінки активніше використовують свій мозок впродовж дня і виконують більше завдань ніж чоловіки.

Тож їм потрібно на кілька годин довше спати, аби відновити сили. Регулярне недосипання може стати причиною депресії, серцево-судинних хвороб, дратівливості. Крім того може почати боліти тіло щоранку під час пробудження.

Щоб уникнути таких наслідків вчені радять жінкам спати трохи довше, ніж 8 годин. А також при нагоді дрімати впродовж дня до 90 хвилин.

"Головна функція сну для нашого мозку полягає в його очищенні від токсинів і відновленні. Недосипання може мати серйозні наслідки, оскільки мозок перебуває не достатньо часу в стані відновлення", - пояснює доктор Майкл Бреус.

При цьому він зазначив, що чоловіки, які працюють на посадах, що вимагають розумової діяльності, теж повинні спати довше.

Нагадаємо, що раніше в Ірані створили матрац для закоханих, які люблять спати в обіймах.
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (1)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.