Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс Державної фіскальної служби України збільшив можливості пошуку інформації

nus.in.ua, 5 вересня 2014, 23:18
0
579
Роздрукувати
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс Державної фіскальної служби України  збільшив можливості пошуку інформації

Золочівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області  нагадує платникам про функціонування Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (далі «ЗІР») Державної фіскальної служби України.

    Робота «ЗІР» направлена на забезпечення суспільства своєчасною, достовірною і повною довідковою інформацією.

    Інформаційне наповнення «ЗІР» здійснюється на підставі функціональних повноважень ДФС, з урахуванням результатів всебічного аналізу інформації про потреби клієнтів, які звертаються до Контакт-центру (щорічно понад 1 млн. звернень) та з метою мінімалізації витрат часу представників бізнесу на спілкування з державою.

    У розділах «ЗІР» функціонують наступні блоки: «Запитання – відповіді з Бази знань», «Нормативні та інформаційні документи» та «Письмові консультації». Інформація систематизована по таких тематиках:

оподаткування;

митна справа;

єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

електронний цифровий підпис.

Також, ресурс передбачає можливість надання пропозицій з технічних питань його роботи шляхом використання «Форми зворотнього зв’язку», розміщеної в рубриці «Про ресурс».

  Скористатися послугою можна за електронною адресою (http://zir.minrd.gov.ua) або через веб - портал ДФС України (вкладинка «Інформаційно - довідковий ресурс»).

Крім цього, відповіді  на запитання платників надаються працівниками Контакт-центру з 8:00 до 20:00 год. (крім суботи та неділі) за тел. 0 800 501 007 (зі стаціонарних телефонів безкоштовно), а також за тел.(044)  454 16 13 (за тарифами ВАТ Укртелеком).

Отже, шановні платники податків, скористайтесь можливістю  спланувати свій робочий час за допомогою Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу.

ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама