ОДПІ
23:18, 05 вересня 2014
1057
0

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс Державної фіскальної служби України збільшив можливості пошуку інформації

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс Державної фіскальної служби України  збільшив можливості пошуку інформації
Admin
Фото: НУС

Золочівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області  нагадує платникам про функціонування Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (далі «ЗІР») Державної фіскальної служби України.

    Робота «ЗІР» направлена на забезпечення суспільства своєчасною, достовірною і повною довідковою інформацією.

    Інформаційне наповнення «ЗІР» здійснюється на підставі функціональних повноважень ДФС, з урахуванням результатів всебічного аналізу інформації про потреби клієнтів, які звертаються до Контакт-центру (щорічно понад 1 млн. звернень) та з метою мінімалізації витрат часу представників бізнесу на спілкування з державою.

    У розділах «ЗІР» функціонують наступні блоки: «Запитання – відповіді з Бази знань», «Нормативні та інформаційні документи» та «Письмові консультації». Інформація систематизована по таких тематиках:

оподаткування;

митна справа;

єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

електронний цифровий підпис.

Також, ресурс передбачає можливість надання пропозицій з технічних питань його роботи шляхом використання «Форми зворотнього зв’язку», розміщеної в рубриці «Про ресурс».

  Скористатися послугою можна за електронною адресою (http://zir.minrd.gov.ua) або через веб - портал ДФС України (вкладинка «Інформаційно - довідковий ресурс»).

Крім цього, відповіді  на запитання платників надаються працівниками Контакт-центру з 8:00 до 20:00 год. (крім суботи та неділі) за тел. 0 800 501 007 (зі стаціонарних телефонів безкоштовно), а також за тел.(044)  454 16 13 (за тарифами ВАТ Укртелеком).

Отже, шановні платники податків, скористайтесь можливістю  спланувати свій робочий час за допомогою Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.