Спростіть та сплануйте свій робочий час за допомогою електронних сервісів Державної фіскальної служби України.

nus.in.ua, 29 вересня 2014, 10:45
0
393
Роздрукувати
Спростіть та сплануйте свій робочий час за допомогою електронних сервісів Державної фіскальної служби України.

Для багатьох платників податків головними трендами сьогодення стали уміле користування електронними сервісами, розташованими на веб-порталі Державної фіскальної служби України: «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», «Реєстр платників ПДВ», «Реєстр страхувальників», «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс», антикорупційний сервіс «Пульс», «Перевірка свідоцтва платника ПДВ», «Електронна митниця», «Декларування он-лайн», «Анульована реєстрація платників ПДВ», тощо.

Однак, родзинкою цього року є користування сервісом «Електронний кабінет платника податків».

 Електронний кабінет платника податків – це персональне автоматизоване робоче місце платника, в якому можна працювати без використання спеціально встановленого клієнтського застосування. Даний  сервіс є захищеним, персоналізованим та безпечним. За його допомогою платник податків має змогу підготувати, заповнити та надіслати податкову звітність в електронному вигляді, переглянути дані про стан розрахунків з бюджетом та інше.

 Для роботи в Електронному кабінеті платника податків необхідно мати відповідне обладнання та програмне забезпечення, а також електронні ключі.       

 Крім цього, на веб-порталі відомства  розміщено такі  сервіси як: «Митна статистика», «Акредитований центр  сертифікації ключів”, «Електронна звітність»,  «Адреси масової реєстрації», а також інша  довідкова інформація.

Отже, шановні суб’єкти господарювання, скористайтесь можливістю бути сучасним, спростити та спланувати свій робочий час за допомогою запропонованих електронних сервісів, що розміщені на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України за адресою: (http://sfs.gov.ua/) .

ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама