Електронна звітність – економія Вашого часу

nus.in.ua, 15 червня 2014, 13:28
0
408
Роздрукувати
Електронна звітність – економія  Вашого часу

У наш час будь-яка сфера діяльності стає практично повністю комп’ютеризованою. Сьогодні підприємцю або бухгалтеру підприємства вже не обов’язково для подання звітності їхати до контролюючих органів та довго стояти в чергах. Можна відправити звіти, не відходячи від комп’ютера, по електронній пошті.

      Переваги подання електронної звітності оцінити дуже просто (кожен платник, що вже скористався цією можливістю, відчув всі плюси на власному досвіді).  Доцільно буде навести основні з них:

- економія робочого часу, а також власних коштів на придбання бланків звітних документів (немає необхідності відвідувати податкову інспекцію, купувати бланки звітності);

- автоматична перевірка підготовлених документів на наявність арифметичних помилок та описок;

- оперативне оновлення форматів подання документів в електронному вигляді по телекомунікаційним каналам зв’язку (у разі зміни форм податкових декларацій, інших документів, які є підставою для нарахування і сплати податків, або при введенні нових форм декларацій платник податків автоматично отримує можливість оновлення версій форматів);

- конфіденційність інформації та інше.

     Щоб подати звітність в електронному вигляді потрібно  отримати ключ електронного цифрового підпису. Для цього необхідно  особисто або через довірену особу надати до представництва Акредитованого центру сертифікації ключів заяву з пакетом документів та диск або флешку. З переліком необхідних документів (для фізичної, юридичної чи фізичної особи - підприємця) можна ознайомитись в Центрі  обслуговування платників Золочівської ОДПІ або  на офіційному сайті АЦСК - acskidd.gov.ua. З 1 листопада 2013 року посилені сертифікати відкритих ключів формуються на два роки.   Інформацію щодо подання звітності в електронній формі  можна отримати на офіційному веб-порталі Міндоходів України в рубриці «Електронна звітність» (http://minrd.gov.ua/elektronna-zvitnist).

Інформаційно-комунікаційний сектор.

 

ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама