ОДПІ
15:55, 25 тра 2017
232
0

Про важливість та своєчасність сплати податків розповіли податківці

Впродовж минулого тижня фахівці Золочівського відділення Буської ОДПІ провели лекції із старшокласниками Сасівського НВК та Золочівського економічного ліцею. Школярі дізнались про історію виникнення податків, сутність, функції, види податків, їх роль та значення в житті кожної людини, ознайомились із структурою податкової служби. Також дітям розповіли про наявні електронні сервіси ДФС, що розміщені на офіційному веб–сайті відомства. На завершення зустрічей учні отримали відповіді на питання щодо отримання податкової знижки, реєстраційного номера облікової картки платника податків, здійснення підприємницької діяльності. C ектор організації роботи Буської ОДПІ
Про  важливість та  своєчасність сплати  податків розповіли податківці
Gazeta
Фото: НУС

Впродовж минулого тижня фахівці Золочівського відділення Буської ОДПІ провели лекції із старшокласниками Сасівського НВК та Золочівського економічного ліцею.

Школярі дізнались про історію виникнення податків, сутність, функції, види податків, їх роль та значення в житті кожної людини, ознайомились із структурою податкової служби. Також дітям розповіли про наявні електронні сервіси ДФС, що розміщені на офіційному веб–сайті відомства.

На завершення зустрічей учні отримали відповіді на питання щодо отримання податкової знижки, реєстраційного номера облікової картки платника податків, здійснення підприємницької діяльності.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)