ОДПІ
15:35, 05 тра 2017
429
0

Платників ознайомили із змінами в податковому законодавстві

Платників ознайомили із змінами в податковому законодавстві
Gazeta
Фото: НУС

Темою чергового семінару-практикуму, який відбувся у Золочівському відділенні Буської ОДПІ, стали актуальні питання заповнення квартальної звітності,зміни до Податкового кодексу та практика застосування таких змін.

Серед висвітлених питань – адміністрування і сплата рентних платежів, єдиного податку, екологічного податку та використання електронних сервісів ДФС України.

В ході заходу зазначено зміни до форми декларації з плати за землю (наказ Мінфіну України від 23.01.2017 № 9), зокрема,в декларації слід відображати:

- місяць і рік, а також дату державної реєстрації прав на земельну ділянку, а також дати документа, що засвідчує/підтверджує право оренди землі;площу земельної ділянки не лише в га, а також і в кв. м; нормативну грошову оцінку одиниці площі земельної ділянки.

- при уточненні податкових зобов’язань більше не потрібно буде розмежовувати суми збільшення/зменшення податкових зобов’язань на ті, за якими ще не настав строк сплати, і на ті, за якими строк сплати вже минув.

Також нагадали зміни до форми податкової декларації з рентної плати, затвердженої наказом Мінфіну України від 07.11.2016 № 927.

Кожен із присутніх мав можливість отримати паради та особисту кваліфіковану консультацію.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.