ОДПІ
12:25, 20 лютого 2017
246
0

Задекларуйте свої доходи!

Буська ОДПІ нагадує, що кампанія декларування доходів громадян розпочалася з початку року і триватиме до 1 травня 2017 року. Задекларувати отримані у минулому році доходи громадяни повинні шляхом подання декларації про майновий стан і доходи до органу ДФС за місцем своєї податкової адреси. Форма декларації про майновий стан і доходи, затверджена наказом Мінфіну України від 15.09.2016 у №821. Також декларацію мають право подати фізичні особи для отримання податкової знижки. Консультаційну допомогу щодо порядку декларування доходів громадян можна отримати у Центрі обслуговування платників Золочівського відділення Буської ОДПІ.     C ектор організації роботи Буської ОДПІ
Задекларуйте свої доходи!
Gazeta
Фото: НУС

Буська ОДПІ нагадує, що кампанія декларування доходів громадян розпочалася з початку року і триватиме до 1 травня 2017 року.

Задекларувати отримані у минулому році доходи громадяни повинні шляхом подання декларації про майновий стан і доходи до органу ДФС за місцем своєї податкової адреси.

Форма декларації про майновий стан і доходи, затверджена наказом Мінфіну України від 15.09.2016 у №821.

Також декларацію мають право подати фізичні особи для отримання податкової знижки.

Консультаційну допомогу щодо порядку декларування доходів громадян можна отримати у Центрі обслуговування платників Золочівського відділення Буської ОДПІ.

 

 

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)