ОДПІ
09:47, 15 червня 2016
373
0

Чи застосовується пільга зі сплати податку на нерухомість, якщо об’єкт житлової нерухомості здавався в оренду?

Чи застосовується пільга зі сплати податку на нерухомість, якщо об’єкт  житлової нерухомості здавався в оренду?
Gazeta
Фото: НУС

Відповідно до ст. 266 Податкового кодексу України обчислення суми податку з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється податковим органом за місцем податкової адреси власника такої нерухомості, виходячи із загальної площі кожного з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості та відповідної ставки податку.

Якщо фізична особа – власник об’єкта житлової нерухомості протягом кількох місяців звітного року здавала об’єкт житлової нерухомості в оренду, пільга зі сплати податку на такий об’єкт не застосовується починаючи з того місяця, в якому фактично об’єкт здавався в оренду та до кінця місяця, в якому припинено здачу в оренду такого об’єкта.

Для проведення звірки даних, зокрема, щодо об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку, права на користування пільгою зі сплати податку, фізична особа має право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації).

 

Золочівська ОДПІ

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.