Зарплата в «конвертах» – загальна проблема, яку потрібно вирішувати спільними

nus.in.ua, 23 червня 2015, 16:10
0
294
Роздрукувати
Зарплата в «конвертах» – загальна проблема, яку потрібно                     вирішувати спільними

Заробітна плата – одна з головних економічних категорій, що поєднує інтереси працівників, роботодавців, держави і безпосередньо впливає на рівень життя населення. На жаль, доволі часто сьогодні доводиться зустрічатися з таким явищем як виплата зароблених коштів у «конверті», що послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів.

Громадяни, які отримують нелегальну заробітну плату, виявляються повністю беззахисними перед роботодавцем.Усна домовленість не фіксується юридично і працівники не мають жодних доказів про підтвердженнярозміру отриманого заробітку та трудового стажу. А це позбавляє їх соціального захисту, прав на отримання пенсії, соціальних пільг та інших виплат, гарантованих державою.

Шановні громадяни, не будьте байдужими до власного майбутнього. Вимагайте від своїх роботодавців офіційного оформлення та виплату заробітної плати відповідно дочинного законодавства. Повідомляйте про факти виплатизарплати в «конвертах», несплати податків вЗолочівську ОДПІ за телефонами: (265 ) 4-32-17, 7-11-72, 7-10-34.

Золочівська ОДПІ наголошує, що підприємства, установи, організації, а також суб'єкти підприємницької діяльності за порушення вимог трудового законодавства несуть фінансову, адміністративну та кримінальну відповідальність.

 

ГДІ з питань комунікацій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама