Заробітна плата «в конвертах» – проблема, що стосується кожного

nus.in.ua, 23 вересня 2015, 12:22
0
204
Роздрукувати
Заробітна плата «в конвертах» – проблема, що стосується кожного

Виплата заробітної плати «в конвертах» є надзвичайно поширеним явищем у нашому суспільстві. Прикро, що більшість робітників іноді свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати неофіційну зарплату, нерозуміючи, що таким чином, вони крадуть не в держави, а обкрадають себе. Їх "прозора” зарплата значно відрізняється від тієї, яка записана у відомості. Ця різниця з’ясовується згодом, коли людині потрібна довідка про доходи, наприклад, для отримання субсидії, допомоги на дітей чи для пред’явлення у Пенсійний фонд при оформленні пенсії.

Дуже важливо, щоб громадяни усвідомили, що згода отримувати зарплату "в конвертах" позбавляє їх соціального захисту. Неоформлений офіційно працівник ризикує залишитися без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії чи їх перерахунку у подальшомутощо.

 

Тож, шановні платники податків! Нагадуємо, що не варто замовчувати фактиотримання неофіційних зарплат. Вимагайте від своїх роботодавців офіційного оформлення та виплату заробітної плати відповідно дочинного законодавства. Повідомляйте про факти виплатизарплати в «конвертах» , несплати податків вЗолочівську ОДПІ за телефонами: (265 ) 4-32-17, 7-11-72,7-10-34.

 

 

 

ГДІ з питань комунікацій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама