До уваги фізичних осіб! Сплата податкового зобов'язання до 1 серпня

nus.in.ua, 22 липня 2015, 14:35
0
283
Роздрукувати
До уваги фізичних осіб! Сплата податкового зобов'язання  до 1 серпня

Золочівська ОДПІ нагадує, що фізична особа, яка згідно з нормами Податкового кодексу України подала до 1 травня ц.р. декларацію про майновий стан і доходи, суму податкового зобов'язання, зазначену у такій декларації, повинна самостійно сплатити до 1 серпня 2015 року.

 

Звертаємо увагу, при не сплаті узгодженої суми грошового зобов'язання протягом строків, визначених ПКУ, такий платник притягується до відповідальності у вигляді штрафу:

– при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, – у розмірі 10 % погашеної суми податкового боргу;

– при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, – у розмірі 20 % погашеної суми податкового боргу.

Також, відповідно до пп. 129.1.1 п.129.1. ст.129 ПКУ після закінчення встановлених Кодексом строків погашення узгодженого грошового зобов'язання на суму податкового боргу нараховується пеня.

ГДІ з питань комунікацій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама