ОДПІ
21:53, 20 січня 2014
1164
0

Нові форми реєстраційних документів для отримання посиленого сертифікату ключа

Нові форми реєстраційних документів для отримання посиленого сертифікату ключа
Admin
Фото: НУС

Золочівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області повідомляє, що з 01.01.2014 року   Акредитований центр сертифікації ключів ІДД Міндоходів (далі — АЦСК ІДД Міндоходів) перейшов  на нові формати криптографічних повідомлень, а саме використання двох посилених сертифікатів відкритого ключа.

 

      Система цифрового підпису передбачає, що кожен користувач має свій таємний ключ, який використовується для формування підпису (шифрування інформації), а також відповідний цьому таємному ключу відкритий ключ, який міститься в Сертифікаті відкритого ключа, призначений для розшифрування ЕЦП і одержання інформації, що знаходитиметься у звіті.


    Таким чином, з 01.01.2014  для шифрування та розшифрування інформації, яку використовують фахівці та клієнти Міндоходів, потрібно два окремі сертифікати, що унеможливить підробку ключів і посилить захист інформації від несанкціонованої модифікації сторонніми особами.

   Усі посилені сертифікати, отримані до 01.01.2014 року, будуть обслуговуватись до закінчення їх строку чинності  ( діятимуть з моменту їх отримання 2 роки).


  У зв’язку з нововведеннями АЦСК ІДД Міндоходів розроблено нові форми реєстраційних документів, які можна завантажити з офіційного інформаційного ресурсу АЦСК ІДД Міндоходів http://acskidd.gov.ua.


   Для самостійної генерації ключів необхідно використовувати оновлену настанову користувача на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД Міндоходів, яку можна переглянути: http://www.acskidd.gov.ua/download/manual/EU13OManual.pdf.

 

                                                                         Інформаційно-комунікаційний сектор.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.