ОДПІ
16:03, 24 березня 2015
935
0

Інформація щодо заповнення платіжного доручення у системі електронного

Інформація щодо заповнення платіжного доручення  у системі електронного
Gazeta
Фото: НУС

Золочівська ОДПІповідомляє, відповідно до пункту 2 статті 2001 Податкового кодексу платникам податку автоматично відкриваються рахунки в системі електронного адміністрування податку на додану вартість.

Рахунок у системі електронного адміністрування податку - рахунок, відкритий платнику податку в Казначействі, на який таким платником перераховуються кошти з власного поточного рахунка у сумі, необхідній для досягнення розміру суми, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а також у сумі, необхідній для сплати до бюджету узгоджених податкових зобов'язань. Кошти з такого рахунка підлягають перерахуванню до бюджету та/або на спеціальний рахунок.

При перерахуванні коштівз власного поточного рахунку на електронний рахунок у платіжних дорученнях необхіднозаповнювати:

у полі «Отримувач» -назву платника;

у полі «Код» -код за ЄДРПОУ платника;

у полі «Банк отримувача» - «Казначейство України (ел. адм. подат.)»;

у полі «Код банку» - «899998»;

у полі «№ рахунку» - номер рахунку, вказаний в електронному повідомленні або отриманий в Центрі обслуговування платників за основним місцем обліку.

 

Крім того, зазначаємо, що поле «Призначення платежу» такого платіжного доручення необхідно заповняти згідно з вимогами щодо заповнення реквізитів розрахункових документів, викладених у додатку 8 до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої Постановою Національного банку України №22 від 21.01.2004 (із змінами).

ГДІ з питань комунікацій

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.