Реалізація права на отримання публічної інформації

nus.in.ua, 3 лютого 2015, 11:06
0
297
Роздрукувати
Реалізація права на отримання публічної інформації

    Впродовж 2014 року на розгляд до Золочівської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області надійшло 5 запитів на публічну інформацію, з них 2 – від юридичних осіб та 3 – від громадян. Запитувачі зверталися з проханням надати інформацію щодо відомостей про третіх осіб та відомостей про себе. За результатами розгляду повністю задоволено три запити на інформацію, на інші надано відмову.

   Нагадуємо, запит на інформацію до Золочівської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області можна подати особисто або надіслати поштою за адресою: 80700, м.Золочів, вул.Лермонтова, 1. Крім цього, запит на інформацію можна надіслати електронною поштою на скриньку: pub.zo@lv.minrd.gov.ua, або зателефонувавши за номером: (03-265) 7-10-34.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама