Формування звітності за допомогою Електронного кабінету.

nus.in.ua, 15 січня 2014, 17:33
0
495
Роздрукувати
Формування звітності за допомогою Електронного кабінету.

       На веб-порталі Міністерства доходів і зборів розпочав свою роботу новий  сервіс – Електронний кабінет платника податків, який направлений на зручність та допомогу платнику податків у формуванні  податкової звітності та своєчасній сплаті коштів до бюджету. 

     

 Відтепер, у  Електронному кабінеті суб'єкт господарювання зможе підготувати, заповнити і надіслати звітність в електронному вигляді та одразу ж отримати квитанцію про її прийняття (або неприйняття).   Податкова звітність подаватиметься  одним пакетом (декларація з усіма додатками). На кожен прийнятий пакет документів надсилатиметься одна квитанція про її прийняття..


      Також  платник має змогу переглядати свої дані про стан розрахунків з бюджетом . „Календар платника”нагадає про граничні терміни подання документів та сплати податків


     Увійти до Електронного кабінету можна з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет  за адресою knp.minrd.gov.uaабо за гіперпосиланням „Електронний кабінет платника податків” на порталі Міндоходів шляхом авторизації за допомогою електронного цифрового підпису.

 

 

 

                                                                                   Інформаційно-комунікаційний сектор.

 

ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама