ОДПІ
17:33, 15 січня 2014
1100
0

Формування звітності за допомогою Електронного кабінету.

Формування звітності за допомогою Електронного кабінету.
Admin
Фото: НУС

       На веб-порталі Міністерства доходів і зборів розпочав свою роботу новий  сервіс – Електронний кабінет платника податків, який направлений на зручність та допомогу платнику податків у формуванні  податкової звітності та своєчасній сплаті коштів до бюджету. 

     

 Відтепер, у  Електронному кабінеті суб'єкт господарювання зможе підготувати, заповнити і надіслати звітність в електронному вигляді та одразу ж отримати квитанцію про її прийняття (або неприйняття).   Податкова звітність подаватиметься  одним пакетом (декларація з усіма додатками). На кожен прийнятий пакет документів надсилатиметься одна квитанція про її прийняття..


      Також  платник має змогу переглядати свої дані про стан розрахунків з бюджетом . „Календар платника”нагадає про граничні терміни подання документів та сплати податків


     Увійти до Електронного кабінету можна з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет  за адресою knp.minrd.gov.uaабо за гіперпосиланням „Електронний кабінет платника податків” на порталі Міндоходів шляхом авторизації за допомогою електронного цифрового підпису.

 

 

 

                                                                                   Інформаційно-комунікаційний сектор.

 

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.