За нерухоме майно звітуватимемо за новою формою

nus.in.ua, 8 жовтня 2014, 00:15
0
310
Роздрукувати
За нерухоме майно звітуватимемо за новою формою

Золочівська ОДПІ нагадує про те, що порядок нарахування і сплати податку на нерухомість регламентується ст. 265 Податкового кодексу України, а  платниками податку на нерухоме майно є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової нерухомості.

Ставки податку встановлюються за рішенням сільської, селищної або міської ради у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. м бази оподаткування.  

Слід зауважити, що з 01.04.2014 р. база оподаткування об'єктів житлової нерухомості визначається виходячи із загальної площі об'єкта нерухомості, в тому числі його часток.

Пільга з податку на нерухоме майно надається фізичним особам не на один об’єкт нерухомості, а на сумарну житлову площу: для квартир –120 м.кв., будинків- 250 м. кв., квартир і будинків - 370 м. кв. За умов перевищення пільгових метрів громадянам доведеться сплатити податок у розмірі від 1 до 2,7 % від мінімальної зарплати за кожен надлишковий квадратний метр. Однак, пільги не надаються на об`єкти оподаткування , що використовуються їх власниками  з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, використовуються у підприємницькій діяльності). 

Звертаємо Вашу увагу на те, що з 16 вересня поточного року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України № 735 від 01.07.2014 року «Про затвердження форми Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки». Ознайомитися із формою вищевказаної декларації можна на офіційному веб-порталі  Державної фіскальної служби України у розділі «Електронні форми документів» за адресою: (http://sfs.gov.ua/).

ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама