Анатолій Гриценко: "щодо команди Януковича"

nus.in.ua, 25 серпня 2014, 01:22
0
525
Роздрукувати
Анатолій Гриценко:

Лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко вважає, що влада повинна вжити заходів щодо арешту активів та припинення діяльності підприємств команди Януковича, не чекаючи прийняття відповідних законів. Про це він сказав в ефірі парламентського телеканалу «Рада», коментуючи голосування депутатів за законопроект №4448а, який має на меті надати право заочно засуджувати за злочини проти національної та громадської безпеки, а також корупційні дії.

«Закон прийнято лише у першому читанні. Якщо говорити відверто його прийняття завалила група Кінаха-Хомутинніка, яка однією ногою вже нібито в Європі, а іншою – ще з Януковичем», – зазначив політик.

Однак, за словами лідера «Громадянської позиції», необхідні заходи повинні бути вжиті, не чекаючи прийняття відповідного законопроекту. «На місці влади, уряду, ГПУ, Нацбанку я б не чекав прийняття закону. Треба зупиняти роботу всіх фірм і заморожувати рахунки команди Януковича. Є термін «верховенство закону», але є більш важливий термін «верховенство права». І коли тою командою було порушено право на життя, то не треба чекати прийняття ніяких законів», – наголосив Гриценко.

«Не можна дозволити януковичам, азаровим, пшонкам, клюєвим, захарченкам тощо спокійно і ласо жити, в той час коли вони залишили після себе напівзруйновану країну», – підкреслив він.

ТЕГИ: Гриценко, Янукович, газета, 38 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама