Рада прийняла всі чотири закони, необхідні для лібералізації візового режиму з ЄС

nus.in.ua, 14 тра 2014, 01:14
0
456
Роздрукувати
Рада прийняла всі чотири закони, необхідні для лібералізації візового режиму з ЄС

Україна завершила виконання першої фази плану дій з лібералізації візового режиму з Євросоюзом. За словами Турчинова, вже до кінця 2014 року ЄС може скасувати візи для України.

Верховна Рада України на засіданні у вівторок, 13 травня, прийняла останні чотири законопроекти, необхідні для переходу до другої (імплементаційної) фази виконання плану дій зі спрощення візового режиму з ЄС.

Зокрема, парламент ухвалив законопроекти, що стосуються удосконалення сфери захисту прав біженців (реєстр. №4580), боротьби з корупцією (реєстр. №4556), діяльності омбудсмена із захисту персональних даних (№4551), а також протидії дискримінації в Україні (№4581).

В.о. президента України, спікер ВР Олександр Турчинов зазначив, що прийняття таких законів наблизить введення безвізового режиму між Україною та ЄС.

"Як тільки буде прийнято рішення з приводу другого етапу спрощеної системи, це означає, що до завершення цього року вже буде повністю безвізовий режим", - сказав він, звертаючись до депутатів перед голосуванням цих законопроектів.

ТЕГИ: візовий режим, спрощення візового режиму, Євросоюз, Верховна Рада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама