Власник Porsche під час розправи над Чорновол сидів на задньому сидінні і боявся, що його битимуть

nus.in.ua, 28 грудня 2013, 20:00
0
476
Роздрукувати
Власник Porsche під час розправи над Чорновол сидів на задньому сидінні і боявся, що його битимуть

Третій підозрюваний у справі про побиття Тетяни Чорновол Сергій Котенко, якому належить Porsche Cayenne дав перше інтерв'ю під час перерви у суді.

Котенко стверджує, що сидів на задньому сидінні, поки покупці випробовували машину, а побиття Тетяни Чорновол він не бачив. Більш того, Сергій сам боявся, що хлопці його битимуть.

"Я не знаю, хто кого підрізав, але точно був удар з правого боку. Ми когось, чи нас, я не знаю. Я почав кричати: Що ви робите, бо я подумав, що мене розводять, зараз висадять, скажуть, що машина побита, дадуть грошей і скажуть, йти звідти", - зазначив Котенко.За словами підозрюваного, йому ненормативною лексикою наказали сидіти на задньому сидінні і не смикатись. Самі покупці вийшли з машини і щезли на деякий час.

"Кілька секунд. Від 5 до 10 секунд. Потім вони сіли в машину зі словами: "Блін, тьолка. Тобі побили машину – зараз розберемось". Більше ані слова я не чув", - розповів підозрюваний.

Після цього, за словами хлопця, спортивні парубки поїхали разом з Котенком в Бровари, де вони просто вийшли з машини і пішли собі. Як вважає підозрюваний, вони могли побити дівчину в той час, коли виходили з машини.

Нагадаємо, співачка Анна Сєдокова, яка особисто знайома з Сергієм Котенком, вважає його одним з найпідступніших людей, яких тільки бачила.

Відео розміщено на офіційному Youtube Громадського ТБ

 
 
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама