Військові моряки України звинуватили Путіна в неприкритій брехні

nus.in.ua, 4 березня 2014, 21:24
0
370
Роздрукувати
Військові моряки України звинуватили Путіна в неприкритій брехні

Командування Севастопольської бригади надводних кораблів, екіпажів кораблів ВМС України "Славутич" і "Тернопіль" звинуватили в у брехні президента Росії Володимира Путіна.

Про це йдеться у зверненні командування до засобів масової інформації.

"Ми, військові моряки Українського флоту, уважно вислухали позицію і думки президента РФ Путіна, озвучені ним під час прес-конференції, проведеної в Москві 4 березня 2014 року", - йдеться в заяві.

"Під час зустрічі, спілкуючись з журналістом компанії "Рейтер", президент Росії тонко підмітив, наскільки уміння викручуватися і уникати відповіді притаманне дипломатам. Але ми люди військові і, як відомо, нам притаманна особливість говорити і діяти прямо, після того, як дипломати вичерпують взаємні доводи", - сказано у зверненні.

"Виходячи з цього, ми вважаємо себе правомочними звинуватити президента РФ в неприкритій брехні. Брехні, яка стосується безпосередньої участі Збройних Сил РФ в тих подіях, які протягом останніх декількох діб і сьогодні відбуваються на території АР Крим та місті Севастополі", - заявили військові моряки.

"Зараз військові кораблі Військово-Морських Сил України "Тернопіль" і "Славутич", що знаходяться безпосередньо в Севастопольській бухті, заблоковані бойовими кораблями і суднами Чорноморського флоту ВМФ Росії на кожному з яких знаходяться підрозділи морської піхоти, у кількості до одного взводу, озброєні автоматичною зброєю і у відповідній екіпіровці", - йдеться в заяві.

"Пам'ятаючи зауваження пана Путіна про те, що подібну форму одягу та спорядження можна придбати в будь-якому магазині, користуючись нагодою хотілося б поцікавитися в якому саме, а також де в порушення законодавства України можна купити автоматичну зброю, бойові пістолети і гранатомети", - зазначають моряки.

"Заодно нагадати, що жоден з підрозділів Збройних Сил України, що дислокується в Криму, залишившись вірними почуттю боргу та Військової присяги на вірність українському народу не здало ні п'яді території військових частин і ввірену їм бойову зброю, тим паче в такій кількості", - підкреслюється в повідомленні.

"У відповідь на всі інсинуації, брудний потік брехливої ​​інформації з вуст нечистоплотних політиканів і підкуплених ними журналістів ми: офіцери, мічмани, старшини і матроси Військово-Морських Сил Збройних Сил України відкрито заявляємо, що будемо чесно і до кінця виконувати свій військовий обов'язок, захищаючи свою країну і народ України, як робимо це всі роки незалежності, не за посади і зарплати, а тому що це наша земля і для нас дороге життя кожної людини, що живе на цій землі, до якої б національності вона не належала", - йдеться в заяві.

ТЕГИ: Крим, Путін, ВМС
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама