НАТО буде стежити за непорушністю кордонів України

nus.in.ua, 27 лютого 2014, 00:40
0
353
Роздрукувати
НАТО буде стежити за непорушністю кордонів України

НАТО буде стежити за принципом непорушності кордонів України. Про це йдеться в заяві міністрів оборони країн НАТО.

«Союзники України в НАТО продовжуватимуть підтримувати суверенітет та незалежність України, її територіальну цілісність, демократичний розвиток і принцип непорушності кордонів, як ключові чинники стабільності і безпеки в Центральній і Східній Європі та на континенті в цілому», - йдеться у заяві, яка є на офіційному сайті НАТО.

НАТО підкреслює, що дуже уважно стежить за розвитком подій в Україні. «Ми шкодуємо про трагічну загибель людей. Ми вітаємо той факт, що насильство було зупинене шляхом переговорів», - наголошується в документі.

Міністри також зазначили, що НАТО готовий продовжувати співпрацювати з Україною та допомагати в реалізації реформ. «Реформа оборони і військового співробітництва залишається ключовим пріоритетом», – зазначено в документі.

Зазначимо, що 26 лютого президент Росії Володимир Путін доручив Міністерству оборони здійснити несподівану комплексну перевірку боєготовності Західного і Центрального військових округів, з яким межує Україна. Путін доручив перевірити здатність військ до дій при вирішенні кризових ситуацій, що становлять загрозу військовій безпеці Росії, а також ситуацій антитерористичного, санітарно-епідеміологічного і техногенного характеру. За розпорядженням Путіна, війська Західного округу, частина військ Центрального, а також інші роди військ підняли по тривозі.

Офіційно зв'язок між ситуацією в Україні та проведенням навчань в рамках перевірки в РФ спростовують.

ТЕГИ: НАТО, Новини України, Новини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама