Укрaїнa
00:40, 27 лютого 2014
966
0

НАТО буде стежити за непорушністю кордонів України

НАТО буде стежити за непорушністю кордонів України
Admin
Фото: НУС
НАТО буде стежити за принципом непорушності кордонів України. Про це йдеться в заяві міністрів оборони країн НАТО.

«Союзники України в НАТО продовжуватимуть підтримувати суверенітет та незалежність України, її територіальну цілісність, демократичний розвиток і принцип непорушності кордонів, як ключові чинники стабільності і безпеки в Центральній і Східній Європі та на континенті в цілому», - йдеться у заяві, яка є на офіційному сайті НАТО.

НАТО підкреслює, що дуже уважно стежить за розвитком подій в Україні. «Ми шкодуємо про трагічну загибель людей. Ми вітаємо той факт, що насильство було зупинене шляхом переговорів», - наголошується в документі.

Міністри також зазначили, що НАТО готовий продовжувати співпрацювати з Україною та допомагати в реалізації реформ. «Реформа оборони і військового співробітництва залишається ключовим пріоритетом», – зазначено в документі.

Зазначимо, що 26 лютого президент Росії Володимир Путін доручив Міністерству оборони здійснити несподівану комплексну перевірку боєготовності Західного і Центрального військових округів, з яким межує Україна. Путін доручив перевірити здатність військ до дій при вирішенні кризових ситуацій, що становлять загрозу військовій безпеці Росії, а також ситуацій антитерористичного, санітарно-епідеміологічного і техногенного характеру. За розпорядженням Путіна, війська Західного округу, частина військ Центрального, а також інші роди військ підняли по тривозі.

Офіційно зв'язок між ситуацією в Україні та проведенням навчань в рамках перевірки в РФ спростовують.
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.