Укрaїнa
00:43, 24 лютого 2014
851
0

«Російська громада Сєвєродонецька» засудила злочинний режим Януковича

«Російська громада Сєвєродонецька» засудила злочинний режим Януковича
Admin
Фото: НУС
Публікуємо заяву ГО «Російська громада Сєвєродонецька» про події на Україні:

ГО «Російська громада Сєвєродонецька» висловлює своє глибоке співчуття сім'ям загиблих учасників масових акцій протестів.

ГО «Російська громада Сєвєродонецька» засуджує злочинний режим Януковича і Партію Регіонів, причетний в організації масових вбивств мирних громадян. Ми вимагаємо затримати державних злочинців режиму Януковича і провести над ними «Народний трибунал», а весь награбований ними капітал повернути в народну власність.

Ми звертається до всього російськомовному населенню України із закликом не піддаватися паніці і провокації окремих політиків закликають до сепаратизму. Ми закликаємо до спокою і толерантності до всіх протестуючих незалежно від їхніх політичних поглядів, віросповідання і національності. Ми зробимо все можливе для захисту культурно-національних прав російськомовного населення.

Ми виступаємо за збереження територіальної цілісності України, та рішуче засуджуємо спроби деяких громадських і політичних діячів розколоти і розділити єдиний Український народ.

ГО «Російська громада Сєвєродонецька» вітає рішення Верховної Ради України про повернення незаконно скасованої Конституції 2004 року, яка змінює систему влади з президентською (диктаторської) до парламентсько-президентської форми правління, тобто народовладдя.

У зв'язку з втечею чиновників усіх рівнів для недопущення мародерства та охорони правопорядку в м. Сєвєродонецьк звертаємося до всіх політичних партій (крім злочинної партії регіонів), громадських організацій з метою створення Сєвєродонецької народної ради.

Виходячи з вищевикладеного для недопущення подальшої екскавації конфлікту, ГО «Російська громада Сєвєродонецька» звертається до Верховної Ради України, ухвалити рішення про дострокові виборів Луганської обласної ради, Сєвєродонецької міської ради та Сєверодонецького міського голови.

Також ГО «Російська громада Сєвєродонецька» заявляє про готовність співпраці з майбутнім урядом країни.

За рішенням загальних зборів

Голова ГО «Російська громада Сєвєродонецька» Ситников В.П.
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.