Росія не збирається виводити своїх миротворців з Придністров'я

nus.in.ua, 4 серпня 2014, 23:07
0
396
Роздрукувати
Росія не збирається виводити своїх миротворців з Придністров'я

Російська Федерація виключає можливість виведення своїх миротворців з Придністров'я, оскільки вони забезпечують безпеку в зоні своєї відповідальності.

Про це йдеться в коментарі Департаменту інформації Міністертсва закордонних справ Росії у зв'язку з поточною ситуацією навколо придністровського врегулювання.

«Паралельно з Кишинева... знову лунають заклики до виведення російських військ, спостерігається черговий сплеск міркувань про необхідність зміни статусу миротворчої операції на Дністрі, її трансформації в якусь громадянську місію... Лунають погрози про денонсацію відповідних російсько-українських угод. Триває дезінформація у ЗМІ про нібито постачання озброєнь з Придністров'я в зону конфлікту на сході України. Провокують ескалацію напруженості і розпочаті Києвом роботи з облаштування «в цілях безпеки земляного загороджувального рову на придністровській ділянці молдавсько-українського кордону»», - йдеться в повідомленні.

У зовнішньополітичному відомстві Росії заявили, що їхні миротворці забезпечують безпеку в зоні своєї відповідальності на узгодженої міжнародно-правовій основі і відповідного мандата.

«Будь-які неконструктивні дії, спрямовані на дестабілізацію ситуації в регіоні, спроби витіснення з Придністров'я російського контингенту, який бере участь у спільних миротворчих силах, будуть розцінюватися, як недружні по відношенню до Росії заходи з метою підривання основ миротворчої операції на Дністрі і як такі, що суперечать духу Договору про дружбу і співпрацю між Російською Федерацією і Республікою Молдова», - додали в прес-службі.

ТЕГИ: Росія, України, безпека, миротворці, конфлікт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама