Чехія визнала непрогнозованість Росії і закликала ЄС до активніших дій

nus.in.ua, 4 серпня 2014, 23:00
0
435
Роздрукувати
Чехія визнала непрогнозованість Росії і закликала ЄС до активніших дій

Міністр закордонних справ Чехії Любомир Заоралек заявив, що Росію необхідно покарати за дестабілізацію ситуації в Україні, оскільки, якщо стримати її не вдасться, то це може заохотити Москву повторити такі дії в інших європейських країнах.

«Необхідно продемонструвати свою єдність людям, які стоять при владі в Кремлі, щоб вони усвідомили, що Захід буде діяти», – заявив голова чеського МЗС.

«Вони розраховували на те, що ЄС розколеться під тиском різних інтересів і впливів з боку компаній, що просто призведе до того, що Європі не вдасться відплатити довготривалими заходами, ввівши секторальні економічні санкції», – зазначив Заоралек.

«Ми захищаємо свою свободу – якщо сьогодні ми забудемо про Україну, то завтра ми забудемо про Прибалтику, а післязавтра навіть чехи можуть усвідомити, що вони позбавлені свободи і незалежності», – сказав він.

До краху борту MH-17 чеські чиновники, як і їхні колеги в Австрії та Німеччині, закликали до обережності в питанні введення санкцій проти Москви, щоб не нашкодити діловим зв'язкам між ЄС і Росією, зазначає видання.

«Росія стала непередбачуваною», – заявив Заоралек, додавши, що останні події зменшили його готовність до включення Москви в діалог по Україні і до того, щоб пробачити країні період радянського контролю над його державою.

«Ми не можемо дозволити собі викинути Україну за борт», – зазначив він.

ТЕГИ: Україна, ЄС, Чехія, Росія, Європа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама