Світ
23:00, 04 серпня 2014
1028
0

Чехія визнала непрогнозованість Росії і закликала ЄС до активніших дій

Чехія визнала непрогнозованість Росії і закликала ЄС до активніших дій
Maria
Фото: НУС
Міністр закордонних справ Чехії Любомир Заоралек заявив, що Росію необхідно покарати за дестабілізацію ситуації в Україні, оскільки, якщо стримати її не вдасться, то це може заохотити Москву повторити такі дії в інших європейських країнах.

«Необхідно продемонструвати свою єдність людям, які стоять при владі в Кремлі, щоб вони усвідомили, що Захід буде діяти», – заявив голова чеського МЗС.

«Вони розраховували на те, що ЄС розколеться під тиском різних інтересів і впливів з боку компаній, що просто призведе до того, що Європі не вдасться відплатити довготривалими заходами, ввівши секторальні економічні санкції», – зазначив Заоралек.

«Ми захищаємо свою свободу – якщо сьогодні ми забудемо про Україну, то завтра ми забудемо про Прибалтику, а післязавтра навіть чехи можуть усвідомити, що вони позбавлені свободи і незалежності», – сказав він.

До краху борту MH-17 чеські чиновники, як і їхні колеги в Австрії та Німеччині, закликали до обережності в питанні введення санкцій проти Москви, щоб не нашкодити діловим зв'язкам між ЄС і Росією, зазначає видання.

«Росія стала непередбачуваною», – заявив Заоралек, додавши, що останні події зменшили його готовність до включення Москви в діалог по Україні і до того, щоб пробачити країні період радянського контролю над його державою.

«Ми не можемо дозволити собі викинути Україну за борт», – зазначив він.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.