Оголошення
20:18, 28 грудня 2013
1156
0

Українських фрілансерів за кордоном цінують більше, ніж росіян

Українських фрілансерів за кордоном цінують більше, ніж росіян
Admin
Фото: НУС
Українці, які працюють фрілансерами в іноземних компаніях, досягли міжнародного визнання. Їхня загальна сума гонорарів вже на третьому місці в світі.

Попит на вітчизняних фахівців, які пропонують свої послуги на експорт, підтверджують дані дослідження однієї з найбільших фріланс-бірж Elance, пише Корреспондент.

За першу половину 2013 року Україна вийшла на третє місце серед країн з найбільш високооплачуваними фрілансерами - випереджають тільки США та Індія.

Рівень гонорарів фрілансерів за рік виріс на 50%. Відзначається, що за минулі шість років українські працівники отримали $ 52 млн, в Росії цей показник - $ 20 млн.

Більше половини вітчизняних фрілансерів - IT-фахівці, але останнім часом їх наздоганяють дизайнери, перекладачі, копірайтери і маркетологи.

Інтерес іноземних компаній до креативних українців пояснюється здатністю справлятися з досить складними проектами, на відміну від конкурентів з Індії та Китаю.

Українців стимулюють гідна оплата праці і вільний графік, а також дефіцит вакансій у рідній країні.

Віце-президент Elance К'єтіл Олсен розповідає, що український фрілансер дисциплінований і виконує завдання чітко за графіком.

"Якщо так далі піде, то працівникам з України до снаги очолити рейтинг найбільш високооплачуваних фрілансерів", - прогнозує Олсен.

В середньому винагорода дизайнера стартує від $ 500 за проект. Причому ці гроші можна отримати за тиждень, а можна затягнути проект на місяць-два. І це мінус фріланса - вільний графік вимагає від людини самоорганізації і самоконтролю.

За даними Elance, в 2013 році середня погодинна оплата праці вільного програміста зросла до $ 22. В місяць він може заробляти близько $ 3,5 тис.

Кількість українців на ресурсі elance.com збільшилося з 13 тис. осіб у 2012 році до 23 тис. в 2013-му, з яких 13 тис. - програмісти, а 9 тис. - копірайтери, перекладачі та дизайнери.

Левову частку замовлень, кількість яких зросла за рік наполовину, українці отримують з США, Австралії та Великобританії.

Раніше повідомлялося, що українці сидять вдома за комп'ютерами, та заробляють тисячі доларів за кордоном.
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.