Новини Золочівщини
12:44, 30 серпня 2014
1021
0

Цінність держави єдиної і цілісної – у пісні та слові

Цінність держави єдиної і цілісної –  у пісні та слові
Admin
Фото: НУС

21 серпня у Навчальному центрі Національної гвардії України відбувся навчально-патріотичний захід, присвячений 23-й річниці незалежності України. Працівники бібліотекарі Золочівської ЦРБ провели військовослужбовцям строкової служби та тим, які служать за контрактом екскурс в історію, розповівши про складний шлях становлення Української держави.

Гарну святкову атмосферу подарувала присутнім народна капела бандуристок «Червона калина» (керівник Ірина Варянко) та соліст районного Народного дому, начальник відділу культури та туризму Золочівської райдержадмністрації Микола Решітник.

Цінність держави єдиної і цілісної – у пісні та слові

До сліз зворушливою була картина, коли молоді військові піднялись на слова народної пісні «Ой у лузі червона калина». Своїми виступами артисти нераз зривали оплески бійців, зачарованих українською піснею. Щирі емоції, зворушення пронизували обличчя і серця військових.  Проникливо і щиро у виконанні капели лунало «Не спи, моя рідна земля, прокинся, моя Україно…». Для військових це не просто слова. Усю цінність держави, єдиної і цілісної вони розуміють, як ніхто інший. Зараз Україна для них є пріритетом, основою їхньої служби, їхнього навчання, їхнього життя…

Леся ГОРГОТА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.