Цінність держави єдиної і цілісної – у пісні та слові

nus.in.ua, 30 серпня 2014, 12:44
0
435
Роздрукувати
Цінність держави єдиної і цілісної –  у пісні та слові

21 серпня у Навчальному центрі Національної гвардії України відбувся навчально-патріотичний захід, присвячений 23-й річниці незалежності України. Працівники бібліотекарі Золочівської ЦРБ провели військовослужбовцям строкової служби та тим, які служать за контрактом екскурс в історію, розповівши про складний шлях становлення Української держави.

Гарну святкову атмосферу подарувала присутнім народна капела бандуристок «Червона калина» (керівник Ірина Варянко) та соліст районного Народного дому, начальник відділу культури та туризму Золочівської райдержадмністрації Микола Решітник.

Цінність держави єдиної і цілісної – у пісні та слові

До сліз зворушливою була картина, коли молоді військові піднялись на слова народної пісні «Ой у лузі червона калина». Своїми виступами артисти нераз зривали оплески бійців, зачарованих українською піснею. Щирі емоції, зворушення пронизували обличчя і серця військових.  Проникливо і щиро у виконанні капели лунало «Не спи, моя рідна земля, прокинся, моя Україно…». Для військових це не просто слова. Усю цінність держави, єдиної і цілісної вони розуміють, як ніхто інший. Зараз Україна для них є пріритетом, основою їхньої служби, їхнього навчання, їхнього життя…

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: бандуристи, газета, 39 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама